Компанія «Спейс Арт» була заснована в 2008 році. На початку своєї діяльності ми займалися оснащенням офісів меблями європейських виробників, але незабаром, підкоряючись вимогам ринку та бізнесу, ми почали пропонувати повний комплекс послуг зі створення офісних та домашніх інтер'єрних проектів, а також меблі власного виробництва для комерційних та приватних інтер'єрів, де потрібні індивідуальні меблеві рішення.

Ми стали “one-shop solution” створюючи унікальні робочі простори, дотримуючись побажань наших клієнтів, використовуючи наш досвід та знання у раціональному використанні площі та правильної організації робочих просторів. Підвищення ефективності роботи при одночасному забезпеченні комфорту співробітників у їхньому робочому середовищі - ось основні завдання, які ми вирішуємо, розробляючи для наших клієнтів творчі концепції офісу та меблів, надаючи кожному проекту його індивідуальність.

Ми маємо у своєму портфоліо більше 500 клієнтів, ми маємо досвід виконання маленьких і великих замовлень, у нашому портфелі продуктів є меблі на будь-який бюджет, меблі локального та європейського виробництва, наші дизайнери створюють інтер'єри не тільки для нашого ринку, але і для наших європейських партнерів, і цей симбіоз досвіду, знань, відмінних продуктів дозволяє нам реалізовувати масштабні та амбітні проекти.

Наші співробітники вміють вирішувати будь-які завдання і навіть такі, як «хочу, щоб і красиво, і стильно, але не дуже дорого…» — ми накреслимо, візуалізуємо та зробимо. І навіть, коли Ви думаєте, що переїзд до Вашого нового офісу – це тільки ремонт і меблі, ми підкажемо Вам, які ще питання у Вас виникнуть при переїзді і не забудемо навіть про самі, здавалося б, незначні, як флористика та брендування Ваших нових приміщень, хімчистка старих меблів, картини в новий офіс тощо. А коли ми з Вами підійдемо до питання вибору крісел і Ви будете збентежено, яке ж все-таки крісло Ваше – ми зможемо запропонувати Вам послугу «тест-драйву» крісел, тому що крісло це найважливіший меблевий елемент офісу і тому що ми про цьому знаємо і допоможемо Вам з вибором, а ще ми будемо нянями Вашим малюкам, поки Ви забравши їх із саду, вибиратимете меблі в нашому шоу-румі.

Наша компанія є представництвом України відомого австрійського бренду Wiesner Hager. Ми пишаємось можливістю пропонувати у своїх проектах дизайнерські продукти цієї компанії. Також ми дилерами компанії LAS, LD Seating, Sitland, Antares, MDD, Profim.

Ми знаємо, що ми найкращі – приходьте та переконайтесь