Планування та дизайн приміщень


Ідеї в першу чергу! Кожна концепція офісу чи квартири починається з ідеї, а за ідеєю стоїть реалізація. Наші дизайнери мають величезний досвід роботи, як із приватними клієнтами та житловими приміщеннями, так і з комерційними об'єктами. Також ми маємо величезний досвід віддаленої роботи, оскільки наші фахівці працюють з більшою частиною офісів австрійської компанії Wiesner Hager (у Німеччині, Австрії, Франції, Чехії) та втілюють ідеї наших європейських колег.
Ми завжди знаходимо креативні рішення для наших клієнтів із усіх секторів бізнесу. всі сучасні офіси спрямовані на те, щоб запропонувати співробітнику комфортні умови роботи, що змінюються в залежності від поставленого завдання. Таким чином, для офісів створюються абсолютно нові концепції меблів, які можуть бути ідеальними. інтегровані в організацію гнучких робочих місць.

Отже, що ми пропонуємо:

1. Ми робимо планування будь-яких приміщень. Плани можна навіть замовити на етапі підбору офісу, коли Ви вибираєте між двома чи трьома приміщеннями та не знаєте, яке з них буде все-таки зручнішим. Це може бути 2-d та 3-d планування. План – це основа Вашого майбутнього офісу чи будинку. У плані ми показуємо стіни та розставляємо меблі. Таким чином Ви отримуєте план і розумієте, де, як і що стоятиме, де буде переговорна, кабінет директора та кава-поїнт. До того, як зробити план, ми отримуємо інформацію від замовника про кількості співробітників, як взаємодіють відділи, Ваші звички та умови роботи та на основі цієї інформації видаємо Вам планувальну пропозицію. Після обговорень, правок ми надаємо замовнику остаточне планувальне рішення та на його основі розробляється дизайн та робоча документація приміщення.

2. Дизайн-проект приміщення. Навіщо він потрібен? Він реально вигідний чи це зайві витрати? Для того, щоб ремонт не став довжиною на рік і Ви не перетворили свою мрію про модний інтер'єр у набір меблів, які Ви купили, тому що сподобалася…. , потрібен комплект схем, креслень, картинок майбутнього інтер'єру, які підготує професіонал, але, потім ще, по правді, дуже важливо дотримуватися дизайн- проекту. Дизайн-проект інтер'єру - це результат кропіткої роботи дизайнера, він сильно полегшує спілкування з будівельною бригадою.

3. Дизайн-проект із супроводом дизайнера. Основною перевагою авторського нагляду є контроль виконання ремонту, монтажу меблів, освітлення згідно з Вашим дизайн-проектом. Коли дизайнер щотижня виїжджає на об'єкт, то Ви застраховані від сюрпризів, які можуть Вам піднести будівельники або інші підрядні організації. Ви будете впевнені в тому, що ремонт проведено якісно, ​​та найближчим часом вам не доведеться займатися коригуванням недоліків. Таким Таким чином, фахівець, який веде авторський нагляд, економить масу сил і часу свого замовника.