Ремонт та проектний менеджмент


Наша компанія спеціалізується на наданні повного комплексу послуг для офісів з одних рук. Що сюди входить? Це дизайн-проект, який є «початком всіх початків» і про якому ми вже писали. Після затвердження дизайн-проекту наші фахівці оперативно та без затримок зроблять оздоблювальні роботи у приміщеннях комерційного та житлового призначення. Ми пропонуємо всі послуги з ремонту офісів, квартир та будинків: електротехнічні роботи, СКС, монтаж – демонтаж скляних та інших перегородок та стін з ГКЛ, укладання підлог будь-яких видів, фарбування стін, декоративна штукатурка, зашивка стін дерев'яними панелями ітд. Наш величезний досвід у цій сфері та генеральний підряд на роботи допомагає суттєво скоротити терміни реалізації та ціну проекту для наших замовників.
Бувають випадки, коли клієнт хотів би укласти договір на кожен вид робіт окремо, У цьому випадку ми пропонуємо проектний менеджмент. Що це означає? Це управління будь-який діяльністю, в основі якого лежить проект, у нашому випадку – це управління всіма підрядними організаціями, точніше менеджер, у якого є необхідні компетенції та досвід здійснює контроль за своєчасним виконанням конкретного завдання, яке покладено на кожну з підрядних організацій: контроль якості робіт, відповідність виконуваної роботи та ТЗ згідно з розробленим проектом, контроль взаємодії всіх виконавців проекту, таймінг здійснення робіт тощо.

Проектний менеджер повинен контролювати і зводити в єдине ціле чотири основні складових проекту: ресурси, якість, час та масштаби робіт. Якщо хтось із підрядників або замовник вносить зміни до будь-якої складової проекту, менеджер повинен відразу ж реагувати: з'ясувати причини та вжити відповідних заходів, а також внести зміни до своїх графіків та графіків підрядників.