Меблеві рішення


Наша компанія є представництвом в Україні відомого австрійського бренду Wiesner Hager. Ми пишаємось можливістю пропонувати у своїх проектах дизайнерські продукти цієї компанії. Також ми є дилерами компанії LAS, LD Seating, Sitland, Antares, MDD, Profim. Ми можемо укомплектувати офіс меблями на будь-який смак і бюджет і пропонуємо меблі в будь-які офісні зони, житлові приміщення, в коворкінг – простори: від капсул для сну до VIP-переговорних.

Якщо ж Ви віддаєте перевагу меблім, які зроблені саме для Вашого інтер'єру, по індивідуальним розмірам Вашого приміщення, то її без проблем промалює для Вас наш дизайнер, а модель розробить наш конструктор.

Наша мета наповнити Ваш простір красою, зручністю та функціональністю.

Ідеї насамперед: ідеї естетики та функціональності. Нашим ключем до успіху є орієнтація на ці два основні фактори кожної концепції дизайну інтер'єру. Як фахівець в області офісних меблів, офісного консалтингу та дизайну інтер'єру, ми надаємо креативні рішення для наших клієнтів з усіх галузей, завдяки нашій співпраці з міжнародними компаніями, які розробляють інноваційні продукти для нової роботи в офісах, проведення заходів та конгресів, навчання та семінарів, а також для сектору охорони здоров'я.

Телефонуйте чи приходьте - і ми здивуємо Вас меблевими новинками і дамо протестувати найкращі європейські офісні крісла.

Мебельные-решения-фото-1
Мебельные-решения-фото-2