Про нас


Спочатку ідея ... Можна підходити до цього по-різному, але факт залишається фактом. На початку кожної концепції лежить ідея. А ідеї мають властивість втілюватись у життя. І цим ще із 2007 року займається компанія Space Art. Як спеціаліст у галузі меблів для офісу, дизайну, ремонту та оформлення приміщень ми пропонуємо креативні рішення нашим клієнтам вже понад 10 років.
Співпрацюючи з нашими європейськими партнерами та розробляючи свої моделі ми пропонуємо готові інноваційні меблеві рішення для «НОВОЇ» роботи в офісі та затишку в будинку. 

One-shop solution

 
 
Ми можемо запропонувати Вам і дизайнерські меблі від найвідоміших європейських дизайнерів і фабрик, і меблі виготовлені саме під Вас в Україні, меблі в будь-якому матеріалі від ламінату до шпону або меблі з натурального дерева та скла. Тому що ми завжди знаємо рішення таких завдань, як «хочу, щоб і красиво, і стильно, але не знаю як…» — ми накреслимо, візуалізуємо та зробимо. І навіть, коли Ви ще думаєте, що переїзд до Вашого нового офісу – це тільки ремонт і меблі, ми підкажемо Вам, які ще питання у Вас виникнуть при переїзді і не забудемо навіть про самі, здавалося б, незначні, як флористика та брендування Ваших нових приміщень, хімчистка старих меблів, картини в новий офіс тощо.
 

Наші партнери

 

Будемо раді
відповісти
на ваші запитання

Проведемо презентацію
нашої продукції, як у нашому, так і у Вашому офісі.


Зв'яжіться з нами
parallax background